Marcin Odyniec Music

Najlepsza muzyka, tylko na żywo

www.Marcin.Odyniec.info

BANDS  Projekty muzyczne

Zespoły i projekty muzyczne, w których Marcin Odyniec bierze udział, które tworzy lub współtworzy.

 
 

SaxAndSix Cover Band | Profesjonalny Cover Band na prawie każdą okazję
Profesjonalny Cover Band na prawie każdą okazję

Zespół SaxAndSix
SaxAndSix | 2013-02-23

Oficjalna strona zespołu: saxandsix.pl
Profil facebook: facebook.com/saxandsix

Marcin Odyniec:
• band leader, konferansjerka
• saksofon sopranowy, altowy, tenorowy
• gitara akustyczna, rytmiczna
• dee-jay

Zespół SaxAndSix to muzyka wyłącznie na żywo wykonywana przez profesjonalnych muzyków na najwyższym poziomie. Szerokie instrumentarium, bogaty repertuar, wieloletnie doświadczenie, energia i charyzma na scenie składają się na wysoki poziom artystyczny a każdy występ zespołu SaxAndSix czynią profesjonalnym koncertem, wydarzeniem artystycznym i niezapomnianym show.

Zespół SaxAndSix tworzą muzycy z najwyższej półki. Wykształceni na akademiach muzycznych, na stałe koncertujący, współpracujący z gwiazdami polskiej estrady prezentują najwyższe umiejętności zarówno muzyczne jak i sceniczne. W skład zespołu na stałe wpisany jest realizator dźwięku i światła, dbający o jak najlepsze brzmienie oraz zaplecze nagłośnieniowe przez cały czas trwania imprezy, a także zajmujący się oświetleniem scenicznym co dodatkowo intensyfikuje doznawanie wrażeń estetycznych.

Repertuar zespołu SaxAndSix to szeroki wachlarz przebojów z różnych gatunków muzyki rozrywkowej (od jazzu po disco) z wyłączeniem disco-polo i muzyki biesiadnej. Co więcej, zespół oferuje swoim klientom możliwość wyboru gatunku, a nawet konkretnych utworów, które będą wykonane w ramach imprezy. Jest to możliwe dzięki temu, ze SaxAndSix gra zawsze wyłącznie na żywo. Wszystkie kawałki wykonywane są w atrakcyjnych, własnych aranżach zespołu. W skład SaxAndSix wchodzi również kompetentny DJ, którego praca doskonale dopełni każdą imprezę zarówno w zakresie „muzyki w przerwie” jak i osobnych setów.

Oprócz wykonawstwa na najwyższym poziomie, SaxAndSix oferuje prowadzenie imprez od konferansjerki (np. podczas imprez firmowych, eventów) przez zabawy integracyjne („Jaka to melodia”, zabawy z chustą animacyjną etc.) po prowadzenie zabaw weselnych i oczepinowych w przypadku wesel. Zespół daje możliwość prowadzenia dowolnej imprezy także w języku angielskim, francuskim i włoskim.

Zespół SaxAndSix to gwarancja najwyższej jakości pod każdym aspektem i pełen profesjonalizm od pierwszego kontaktu z klientami poprzez cały proces przygotowania imprezy aż po jej zakończenie. SaxAndSix to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy oczekują oprawy muzycznej na światowym poziomie.

 
 
 

OdiBaDuo | Sax & Guitar Jazz
Duet Jazzowy, saksofon i gitara

OdiBaDuo | Sax & Guitar Jazz
OdiBaDuo | 2009-10-08

Oficjalna strona zespołu: odibaduo.art.pl

Marcin Odyniec: saksofon sopranowy, altowy, tenorowy

Skład:
Marcin Odyniec — saksofony sopranowy, altowy i tenorowy (czasem gitara rytmiczna),
Bartosz Sosnowski — gitara akustyczna, elektryczna (solowa)

Idealne rozwiązanie na wiele okazji.

Dwa instrumenty: saksofon i gitara. Instrument prowadzący melodię, improwizujący oraz akompaniujący.

Dwóch profesjonalnych muzyków, którzy prezentują wysoki poziom muzyczny, ciekawe pomysły, nowatorskie rozwiązania i łączenie różnych gatunków muzycznych.

OdiBaDuo gra zarówno koncerty, jak i muzykę uświetniającą przeróżne wydarzenia.

Marcin i Bartosz poznali się w szkole muzycznej II st. i od tamtego czasu przyjaźnią się. Zespół ten jest spełnieniem jednego z ich marzeń. Idealne wzajemne rozumienie się na scenie i zupełnie swobodne granie razem każdego rodzaju muzyki. Jak tylko nadarza się ku temu okazja eksperymentują i odkrywają nowe ścieżki, chociaż równie chętnie bawią się standardami w spokojnych kameralnych aranżacjach.

 
 
 

Kwartet Saksofonowy SaxEuforia
Kwartet Saksofonowy, na specjalne okazje

Kwartet Saksofonowy SaxEuforia
SaxEuforia | 2009-11-22

Oficjalna strona kwartetu: saxeuforia.art.pl

Marcin Odyniec jest prymariuszem kwartetu SaxEuforia.

Kwartet saksofonowy SaxEuforia został założony w roku 2007 przez studentów Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina wydział Instrumentalno-Pedagogiczny w Białymstoku. Prężnie działający zespół, pomimo krótkiego stażu, ma już szeroki repertuar obejmujący utwory zarówno rozrywkowe, czy jazzowe jak i klasyczne, a także wiele koncertów na swoim koncie. Został wyróżniony przez uczelnię możliwością udziału w dorocznym koncercie najlepszych studentów Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białymstoku w roku 2008 i 2009. Kwartet SaxEuforia był również co roku zapraszany do występów w ramach Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki (2008, 2009 i 2010).

Skład:
Marcin Odyniec — saksofon sopranowy lub altowy
Maksymilian Młynek — saksofon altowy
Michał Kryński — saksofon tenorowy
Ariel Lichaczewski — saksofon barytonowy

Muzycy tworzący kwartet SaxEuforia jako indywidualni saksofoniści występowali na licznych festiwalach i przesłuchaniach instrumentów dętych np. Przesłuchania Makroregionalne w Bydgoszczy, Ogólnopolski Konkurs Saksofonowy w Przeworsku. Ariel Lichaczewski zdobył II miejsce na Przeglądzie Instrumentów Dętych Makroregionu Wschodniego w Biłgoraju oraz I miejsce na I Podlaskim Przeglądzie Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej. Poza graniem w kwartecie SaxEuforia, wszyscy działają w innych zespołach muzycznych. Maksymilian Młynek jest założycielem lubelskiego zespołu Sounds of Times, z którym w 2008 zdobył nagrodę GRAND PRIX na XI Festiwalu Muzyki Folkowej Polskiego Radia "Nowa Tradycja". Marcin Odyniec współtworzył Leonoff Band, Tam-Tam Project, a aktualnie poza kwartetem SaxEuforia jest liderem SaxAndSix Cover Band oraz OdiBaDuo Sax & Guitar Jazz.

 
 
 
Project: Marcin.Odyniec.info© | Aktualizacja w | stat4u